czwartek, 23 kwietnia 2020

Kto czyta, świętuje!   Co roku 23 kwietnia obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH.
 W tym roku całkowicie wirtualnie ze względu na zaistniałą sytuację.

   Dziś zamierzam czytać, czytać, czytać!
   A jakie są Wasze plany?
   Może spotkanie autorskie online?
   A może tak jak ja spotkanie z dobrą, odprężająca książką?

15 komentarzy:

 1. Czytam w wolniejszych chwilach, a na piątek planuję na Facebooku oglądać spotkanie autorskie Gabrieli Kańtor. Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały kwiecień odliczam do dzisiejszego dnia, a gdy w końcu przyszedł, zapomniałam, że to dziś! Dziękuję za przypomnienie. :) Też zamierzam oddać się lekturze. Ale to robię od czasu kwarantanny właściwie non stop. Zamówiłam sobie natomiast na prezent z okazji dzisiejszego święta ex libris - pieczątkę dla moich książeczek. Od kilku już lat miałam taki zamiar, ale jakoś dotąd był niezrealizowany. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem zdarza się zapomnieć o czymś ważnym😉 Pomysł z pieczątką super!

   Usuń
 3. Dzień bez książki, to dzień stracony a, w taki dzień szczególnie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez książek... odkąd tylko nauczyłam się czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Popieram stwierdzenie Agnieszki Kaniuk- dzień bez książki to dzień absolutnie stracony. Dzień należy wręcz rozpocząć z dobrą książką i filiżanką aromatycznej kawy;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, dla mnie nie ma dnia bez kawy. Przy takich ilościach mierzonych w hektolitrach ;), które piję, postanowiłam ograniczyć kofeinę i zaopatrzyłam się w sypaną kawę bezkofeinową MK cafe.

   Usuń
 6. Ja przegapiłam to święto całkowicie :( Ale też od początku tego wirusowego szaleństwa kompletnie nie potrafię się skupić na żadnej książce i nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, więc pewnie i tak moje świętowanie byłoby dość biedne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siedzenie w domu nuży, przynajmniej mnie. Ostatnio moje czytelnicze statystyki spadły, więc powzięłam mocne postanowienie poprawy i czytać:)Teraz czytam "Pułapkę życia" i mam nadzieję niedługo podzielić się wrażeniami.

   Usuń