O mnie


Jestem fanką literatury.

 Od zawsze z książką w ręku. 

Bujająca w obłokach.

  Wędrująca nieustannie po krainie wyobraźni.

 
Blogowanie sprawia mi ogromną radość. Poznaję książkowych pasjonatów podobnych do mnie. Odkrywam nowych autorów, autorki oraz ich twórczość. Piszę o wrażeniach i odczuciach towarzyszących mi podczas kolejnych czytelniczych przygód.

Poszerzam horyzonty językowe, czytając literaturę w języku angielskim. Przemyśleniami postanowiłam dzielić się na blogu.

Moje refleksje o książkach zawsze są szczere.

Piszę, co czuję.


Znajdziesz mnie również na:

lubimyczytac.pl (jako sarasam)

bookhunter.pl

granice.pl

nakanapie.pl

facebook.com (jestem aktywna między innymi w grupach: Czytamy kryminały, Grupa literatura kobieca-co czytać?, Blogi książkowe i nie tylko:), Książki, kto je czyta, żyje podwójnie)

Literacki kącik Sary
https://web.facebook.com/Literacki-k%C4%85cik-Sary-158411931340560/?modal=admin_todo_tour


Jeśli szukasz ze mną kontaktu napisz na adres:

   sara.samusionek@wp.pl


 


P.S. Drodzy czytelnicy, kiedy zaczynałam pisać tego bloga, napisałam o tym, że potrzeba czasu na rozeznanie się w jego tworzeniu. Dziś zdarzył mi się mały wypadek i usunęłam przez przypadek stronę o mnie/kontakt. Jest to dla mnie smutne, bo zniknął też wpis od Pośredniczki książek, która życzyła mi powodzenia. Stronę odtworzyłam, jakoś, komentarzy już nie przywrócę. Mam je w archiwum :), raz jeszcze za nie dziękuję :)

5 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. To skoro tamten komentarz zniknął, to teraz pojawi się mój - powodzenia!:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja również życzę Ci wiele radości z przebywania tutaj i tworzenia strony! Jesteśmy prawie rówieśniczkami - blogowymi oczywiście :) (ja rozpoczęłam swoje pisanie neciałe dwa miesiące wcześniej) :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń